Kwiecień 2024

Wpis z dnia 10.04.2024 r. godzina 21.10                       zamieszczony dnia 11.04.2024

Upadek Rzeczywistości albo jej zmiana na inną.

Co do podsumowań moich wpisów w kontekście wydarzeń które miały już miejsce to chyba, jak zwykle, część się wydarzyła, część niekoniecznie, a, część częściowo albo jakoś tak. Wybuch amunicji jakiś był, w elektrowni jakaś awaria też była, nawet chyba z dwie. Katastrofy samolotów to raczej takie wypadki dużych i katastrofy małych, ale jednak coś się "wydarza". Jakiś prom też miał katastrofę, Zamieszanie w Moskwie było i to duże, tyle, że nie z chorobą. Zamach w Gazie też był. Trzęsień też sporo, erupcja w Islandii też jakaś była, chyba nawet w tym dniu co pisałem o wulkanie. Sporo tego było. Nawet niektóre z ubiegłorocznych wpisów. Jak choćby, na 05.06.2023 było coś o trzęsieniu w dużym mieście - teraz było 06.04. w USA. Też dlatego, że gdy pisałem o 13.04.2023(2024) - pomyłka z rokiem to, pisząc o tym geologu wziąłem też pod uwagę wschodnie wybrzeże USA. Zresztą chyba kiedyś też pisałem o tej stronie USA. Na Luty tego roku też pisałem o trzęsieniu w dużym mieście. I, kilka było. Oczywiście, dla mnie to nie problem. To, USA pewnie miało związek z tym ostrzałem w Gazie czy gdzie to było, tych trzech pojazdów. Pisałem na Fb (chyba), że mnie długo "prosić" nie trzeba. Inne wydarzenia z tych moich wpisów też jakoś się wydarzyły. Opisywanie tego robi się nudne. Tym bardziej, że brak reakcji w płaceniu mi oznacza duże zmiany w tak zwanej Rzeczywistości. Na Fb i chyba na X (FX) komentowałem niektóre z wydarzeń, mniej więcej na bieżąco więc jeżeli ktoś chce to sobie poczyta. O powodziach w Rosji Zachodniej pisałem chyba w Czerwcu 2023. Ten rok, jak wiadomo, też ma sporo różnych "epidemii" więc wychodzi że też realizuję te z ubiegłego roku. Pisałem o zaporach (w Chinach), też że ten rok to rok kataklizmów i katastrof więc jak widać sytuacja rozwija się w tym kierunku. Ludzie, zamiast trwać w swoich "uprzedzeniach" powinni, tak jak pisałem, dawać mi dużo (w sumie) pieniędzy. I, tym samym, przynajmniej przekonać się czy to rzeczywiście ma sens. Pisałem, że przestanę traktować ludzi jak istoty, a, zacznę traktować jak elementy procesów Chemicznych. 
Dopisek. W USA była wczoraj jakaś strzelanina, która może podchodzić pod jakiś zamach terrorystyczny więc też jakbym trafił. 


Kwiecień 2024 i dalej tłukę w ściany i w Ziemię. Ale nie tylko.

Jak wiadomo, Kwiecień zaczął się dość silną kanonadą wstrząsów. Patrząc na mapy trzęsień można powiedzieć, że w wielu miejscach Ziemi występowało ostatnio sporo sporych trzęsień. Co będzie jeszcze w Kwietniu 2024 r? 

07.04. erupcja wulkanu, duża awaria w elektrowni i brak prądu, 
08.04. duży huragan w rejonie Indonezji, zamach w Indiach, katastrofa rakiety, 
09.04. kolejne duże trzęsienie ziemi - rejon na wschód od Afryki, katastrofa odrzutowca jakiegoś miliardera, 
10.04. trzęsienie ziemi w Europie środkowej - dość rozległe, jakiś zamach terrorystyczny albo stanu, 
11.04. zrobię podoceaniczne wstrząsy - pokazówka, czyli powyżej 8.ki albo nawet 9.ki, 
12.04. zrobię kolejne wstrząsy na Słońcu - z erupcjami, ściągnę kilkudniowe ulewy do Australii, 
13.04. tu miałem robić trzęsienie w USA (na zachodzie) to coś zrobię, znowu duże zamieszanie w Moskwie, 
14.04. katastrofa statku wycieczkowego, zrzucę duże ilości "rzekę atmosferyczną" na Saharę, 
15.04. spotkanie polityków w Europie, trzęsienie ziemi w Europie Południowej - też podmorskie, 
16.04. duża katastrofa powietrzna, duże trzęsienie ziemi w Afryce, kryzys w USA, 
17.04. zacznę ściągać duże opady w rejon Półwyspu Arabskiego, też w rejon wschodnich wybrzeży przy Morzu Śródziemnym, 
18.04. duży ostrzał w Rosji, jakaś duża cisza, jakaś duża eksplozja - chyba w Kosmosie, 
19.04. trzęsienie ziemi w Hiszpanii, duże ulewy w Szwecji, zamach w Wielkiej Brytanii,
namiary
oferta
Szukaj